Студенти ОА вчилися управляти часом

В Острозькій академії відбувся тренінг з тайм-менеджменту “Управління часом”. Спікером був викладач Клубу фінансової грамотності Ференц Мільо.

Зустріч відбулася за сприяння ГО “Територія Змін”.

“Ми любимо молодь, любимо студентів і любимо, коли життя людей змінюється на краще. Тому ти створюємо такі місця, “території”, де люди можуть дізнаватися щось нове і змінюватись зсередини. Сподіваюся, що цей захід допоможе кожному розвиватися,”

– повідомив Голова ГО “Територія Змін” Олег Цимбалистий.

Тренінг відбувався у формі двостороннього спілкування. Під час розмови Ференц дав студентам лайфхаки (поради), як усе встигати.

“Мені сподобалася ваша аудиторія, тому що вона активна. Тобто люди не мовчали, люди не літали десь у повітрі і не сиділи у телефонах. Вони відповідали на запитання, ділилися власним досвідом. Я щось говорив, люди щось говорили, і так ми доходили до певних речей. Мені завжди подобається, коли молоді люди цікавляться саморозвитком. Звичайно, кожного разу, коли я когось навчаю, я теж навчаюсь. Коли люди діляться своїм досвідом, я теж роблю певний висновок, і це покращує моє життя”,

– розповів нам Ференц Мільо.

Під час зустрічі студенти записували свої пріоритети та розпорядок дня та обговорювали, як правильно ставити цілі. Найактивніші учасники тренінгу отримали призи від організаторів.

“Цей тренінг – мотиваційна зустріч, яка змусила мене замислитися над своїм часом і тим, як ефективно його використовувати. Особисто мені сподобався один із запропонованих методів тайм-менеджменту, і я буду надалі його використовувати,”

– поділилася своїми враженнями Людмила Шуляка.

Також одним із співорганізаторів тренінгу став Гуманітарний факультет НаУ ОА. Студентський декан факультету Владислав Данильченко розповів нам, що і надалі сприятиме проведенню подібних зустрічей:

“Я задоволений тим, що студенти відгукнулися на нашу пропозицію. Боявся, що люди не наберуться, дуже довго не закривали реєстацію. Чекали 1 червня довго, цей день прийшов швидко. Я дуже радий, що тренінг справді відбувся. Думаю, це тільки перший тренінг із серії подібних зустрічей.

Конкретні плани вже є, але вони будуть реалізовуватися з наступного навчального року. Вже червень, у багатьох сесія, але на цьому ми точно не зупинимося.”

Нагадаємо, що тренінг “Управління часом” відбувся в НаУ ОА 1 червня 2017 року.