Про що розмовляли під час тренінгу “Управління часом”? (10 ЛАЙФХАКІВ)

В Острозькій академії відбувся тренінг з тайм-менеджменту “Управління часом”. Спікер Ференц Мільо дав учасникам поради (лайфхаки) про те, як усе встигати:

  1. Пріоритети: з цього все починається. Спікер порадив записати свої головні пріоритети, тобто речі, на які ми витрачаємо найбільше часу.
  2. Пріоритети випливають із ваших цілей. Задайте собі запитання: “Ким я хочу бути через 5 років?”
  3. Філософія тайм-менеджменту: “я роблю те, що для мене важливо”.
  4. Більше конкретики. Цілі повинні бути конкретними та мати чіткі дедлайни.  Наприклад, “я видам свою книгу через 5 років”.
  5. Мети не можна досягнути за одну ніч. Цілі повинні складатися з кроків. “Я напишу перший розділ своєї книги протягом місяця”.
  6. Концентруйтеся на тому, що відбувається. Навіть якщо це лекція з не дуже цікавого предмету. У житті можуть знадобитися будь-які знання.
  7. Метод квадратів. Усі справи розділяйте на “важливі і термінові”, “важливі і нетермінові”, “неважливі і термінові” та “неважливі та нетермінові”.
  8. Метод “помідорки”. Спробуйте вимкнути телефон та протягом 35 хвилин займатися однією справою. Наприклад, підготовкою до модуля.
  9. Правило “2 хвилин”. Якщо справу можна виконати за 2 хвилини, її не потрібно відкладати.
  10. Метод “знайдений час”. Носіть із собою книжку або завантажте відео-уроки на телефон. Якщо з’явиться вільна хвилинка, ви витратите її з користю.

Нагадаємо, що тренінг “Управління часом” відбувся в НаУ ОА 1 червня 2017 року. Спікером був викладач Клубу фінансової грамотності Ференц Мільо.

Фото: Юлія Васильцова