Як в Острозі проходив літературний вечір (ФОТО, ВІДЕО)

1 листопада в Підземній мистецькій галереї  НаУ ОА відбувся літературний вечір «Кололіт». Захід організували в рамках тижня ФРІ.

На літвечір прийшли студенти з різних факультетів. Вони могли поділитися авторською поезією і творами класичних та сучасних українських авторів. Найчастіше звучали поезії Ліни Костенко, Сергія Жадана, Містера Коржика, Юрка Позаяка.

Свої твори читали як початківці, так і ті студенти, що пишуть вже давно. Зокрема, з великим захопленням слухали поезії журналістки Світлани Моренець та культуролога Захара Сулятицького.

Присутні ділилися історіями про написання першого в своєму житті вірша та речей, які впливають на їхню творчість.

Також, всі  могли взяти участь у літературній вікторині, котра стосувалась не тільки української, а й зарубіжної поезії та прози. Найактивніша учасниця отримала книгу в подарунок.

Організаторка літературного вечору Анастасія Верховецька зазначає:

 «Ідея організації заходу виникла  рік тому. Ми організовували Базову ФРІ-школу, і в нас було завдання створити власний проект. У нас з’явилась  ідея організувати літературний вечір, де в такому колі можна поділитися своїми творами, а вже через рік зібрались ФРІ-шники, до нас долучились нові люди і згадали ці давні ідеї й вирішили організувати. Ми це робили з любов’ю. Ми це робили, тому що подобається, і ніяких проблем не виникло».

Більше фотографій з літературного вечора можна знайти на нашій фейсбук-сторінці. Нагадуємо, що скоро відбудеться Базова ФРІ-школа.

Марія КАРПЕЦЬ