Ректор Острозької академії вибачився перед студентами

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник опублікував публічне вибачення перед студентами та викладачами кафедри журналістики 5 листопада.

Зображення з Facebook

Він вибачився за свою емоційну реакцію на інформаційний запит від журналістки Острог.інфо, а також за гострі висловлювання під час зустрічі зі студентами-журналістами. Ректор подякував студентам за їх критичну позицію та визнав, що його слова могли бути образливими:

“Я вдячний усім, хто долучилися до подальших дискусій у соціальних мережах – як на мою підтримку, так і на захист прав та гідності студентів, але закликаю усіх припинити ту хвилю ненависті та взаємних образ, до яких опустилися учасники з обох сторін, адже дискусії, в яких протиставляються різні цінності, а саме, це на мою думку відбувається у цьому випадку, можуть призвести лише до поглиблення непорозуміння та взаємної ненависті”.

Нагадаємо, 30 жовтня “Четверта влада” опублікувала матеріал, у якому описала некоректну реакцію ректора на інформаційний запит від журналістки (під час зустрічі зі студентами ректор назвав запит “неетичним”).

Окрім того, Ігор Пасічник висловив критичну позицію щодо матеріалів всеукраїнських медіа, наголошуючи, що ті подали викривлену інформацію.

Він закликав припинити конфлікт інтересів, який розгорнувся у соцмережах і університеті.