Як в ОА першокурсників лякали

Квест для студентів першого курсу Острозької академії відбувся 3 жовтня.

Учасниками квесту стали першокурсники всіх факультетів, а організаторами та героями – студенти та Братство спудеїв.

    “Взагалі, коли ти тільки перший курс і розумієш, що щось створено для тебе, тоді це дуже приємно та круто. Тому ми хотіли відтворити таку атмосферу, можливо дещо незвичну для Острозької академії, але хотілося показати студентам, що тут вони абсолютно різносторонні особистості і можуть розвиватися в будь-якому напрямку”, – розповіла організаторка квесту та студентка шостого курсу економічного факультету Оксана Безпалько.

  Героїв квесту перевдягли та загримували у привидів. Одними з головних героїв квесту були Гальшка та князь Острозький.

   “Я була поводирем і для мене це дуже крутий досвід. Стільки емоцій, особливо коли бачиш сконфужені обличчя студентів. Чесно кажучи, я згадувала те як я була на цьому квесті минулого року і це було просто неймовірно. Мені сподобалося, і я захотіла подарувати ці емоції іншим”, –  ділиться враженнями студентка другого курсу української філології Анастасія Мельник.

Крім студентів ОА, у квесті взяли участь і студенти, які прибули в Острог за програмою “Плацкарт”.

    “Було дуже цікаво та страшно йти, але коли ти в компанії знайомих людей, то це  цікаво, хоч і моторошно. Сподобалися декорації та люди, страшненькі, але і гарні водночас”, – розповіла студентка Львівського торгівельно-економічного університету Анжеліка Сидоренко.

  У результаті перемогу здобули студенти економічного факультету. В подарунок вони отримали китайські ліхтарики та хом’яка.

Ольга ГРИНЧУК