Небезпечні товари за півціни в супермаркетах Острога (опитування)

Один із супермаркетів Острога продає товари сумнівної якості за півціни.
Судячи з наших спостережень, продукція без терміну придатності та відповідного маркування часто не йде на списання, а повертається на полиці з цінником “-50%”.
Нам вдалося взяти коментар у покупця, яка стала жертвою такого “розпродажу”:

“Минулого тижня я купувала 2 тістечка у цьому супермаркеті. Прийшовши додому, виявила, що в обох були якісь маленькі комашки, схожі на тарганів. Довелося викинути у сміття близько 20 гривень. Думаю, я востаннє купувала там тістечка.

Купуючи уцінені продукти ретельно дивіться термін придатності й за нагоди просіть у працівників супермаркету відповідні документи. Також не забувайте брати фіскальний чек, який дозволить вам за умови виникнення проблем безпосередньо у самому магазині звернутися до місцевого управління у справах захисту прав споживачів.

Не піддавайте власне здоров’я небезпеці – скупий платить двічі!

Опитування:

[poll id=”4″]

Автор: Юрій ГУМЕНЮК 

Між іншим:

Відповідно до статті 4 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон) споживачі під час придбання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на  захист своїх прав державою; належну якість продукції та обслуговування, відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною продукцією або продукцією неналежної якості. Відповідно до ч. 1 статті 6 Закону продавець зобов’язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію.

Стаття 8 Закону передбачає, що продавець зобов’язаний прийняти товар неналежної якості у споживача і задовольнити його вимоги. За наявності товару вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню.