Не «Самим удома» єдиним: 8 різдвяних фільмів

Якщо вам набридло дивитися кожного року «Сам удома», пропонуємо підбірку нетипових різдвяних фільмів.

1. Помічниця на свята

Сімейний фільм, знятий у 2012 році, різдвяна інтерпретація казки про Мері Поппінс. Ельфійка Кріс вирішила допомогти маленькому хлопчику зі звичайної родини повернути дух Різдва й улаштувалася в його родину нянею. Але хто ж знав, що вона так швидко прив’яжеться до нього…

2. Ельф

Якщо в попередньому фільмі ельфійка потрапила у світ людей, то в комедії 2001 року маленький хлопчик випадково опиняється в казковому світі ельфів. Із чим потрібно буде стикнутися Баді, коли він виросте, і як тепер знайти свою справжню родину?

3. Подарунок на Різдво

Комедія 1996 року з Арнольдом Шварценегером, який постає в ньому не відомим усім термінатором, а люблячим татом. Заклопотаному бізнесмену терміново треба знайти подарунок своєму синові. Але це складно зробити, коли за бажаною іграшкою полює все місто.

 

4. Крампус

Для поціновувачів хорору пропонуємо фільм 2015 року «Крампус».
Якщо Санта приходить до слухняних і добрих, то Крампус заходить у гості до неслухняних і тих, хто не вірить у Різдво. Так сталося й у родині маленького Майкла, який зневірився в святі через конфлікти в родині. Тепер всім треба об’єднатися, щоб протистояти злому створінню, що прийшло їх покарати.

 

5. Чотири Різдва

Різдво – родинне свято, але герої цього фільму Кейт і Бред звикли святкувати його подорожуючи, без дітей і батьків. Але не цього року. Що робити, коли літак скасували, а батьки обох розлучені й не хочуть бачитися? Відповідь проста – святкувати Різдво чотири рази.

 

6. Старий Новий рік

Комедія 2011 року розповідає про історії декількох людей. Вони, зовсім різні долі, зустрінуться, коли 8 мільярдів по всьому світу готуються зустрічати свято. Як на них вплине це Різдво?

7. Сім’янин

Новорічна драма 2000 року про успішного бізнесмена Джека Кемпбелла, якого цілком влаштовує його холостяцьке життя. Але цього Різдва йому випадає можливість пожити по-іншому. Чи зможе безтурботний Джек стати хорошим чоловіком і батьком?

 

8. Відпочинок по обміну

Кінокартина 2006 року про двох жінок, які вирішили докорінно змінити своє життя. Вони знайшли одна одну в Інтернеті й обмінялися будинками. Що може вийти з цього всього, якщо одна поїде в американський коттедж, а друга – в маленький британський будиночок?

Надія Зайченко