В Україні підписали Меморандум щодо врегулювання постачання тепла та гарячої води (оновлено)

Кабінет Міністрів України, НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює врегулювання в сферах енергетики та комунальних послуг), “Нафтогаз” та міські голови міст України підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям 9 лютого. Про це повідомляє Острозька міська рада.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води в багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться“, — йдеться у повідомленні.

За словами заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, завдяки такому конструктивному рішенню як підписання Меморандуму “українці будуть взимку з теплом і гарячою водою без зайвого навантаження на їхні сімейні бюджети”.

“Нафтогаз” обіцяє розробити та запровадити довгострокові цінові пропозиції для забезпечення стабільності цін на газ для підприємств теплопостачання до 1 вересня 2021 року.

Також, за гарантією українського уряду, фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання на органи місцевого самоврядування не перекладатимуть.

На думку голови Острозької громади Юрія Ягодки, цей документ “дасть сталу ціну на природний газ і дозволить підприємствам теплопостачання якісно спланувати свої видатки та, відповідно, прогнозовано пройти опалювальний сезон 2021-2022”.

Деталі за посиланням.