На Острожчині викрили телефонного шахрая

Правоохоронні органи знайшли злочинця, який за допомогою телефонних дзвінків виманював гроші. Про це повідомила прокуратура Рівненської області.

Чоловік, за словами потерпілих, телефонував на стаціонарний телефон, видавав себе за іншу людину, розповідав про фінансові проблеми та просив передати гроші.

Одна із потерпілих розповіла, що до неї хтось зателефонував і попросив гроші. Відповідь на питання “Хто це?” їй не дали. Жінка подумала про знайомого, оскільки голос був схожий. Потім чоловік сказав, що потрапив в ДТП та вдарив дорогий автомобіль, тому йому терміново потрібні кошти. Потерпіла повірила і передала гроші через таксиста.

За такою ж схемою чоловік обманув ще одну острожанку. Аферист намагався шахрайським способом отримати кошти і у жителів області.

23 січня Острозький районний суд  визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, таких як шахрайство та замах на шахрайство, що вчинені повторно. Афериста позбавили волі. Потерпілим задовольнили цивільні позови щодо повернення коштів.

Фото: Inc.com