Нова “Надія” та БУР-мобіль: в Острозі працюють волонтери

Організація «Будуємо Україну Разом» розпочала роботу над ремонтом приміщення підліткового клубу «Надія» 8 жовтня.

Впродовж табору волонтери «БУР» планують відремонтувати у приміщенні дві кімнати. Після завершення робіт клуб “Надія” стане у місце для роботи та відпочинку.

На цьому проекті в Острозі більше 30 волонтерів із 9 областей. Окрім ремонту громадського простору, вони допомагатимуть багатодітній сім’ї Приймак створювати ванну кімнату та малюватимуть мурали.

«БУР дає певний такий поштовх громаді, створює громаду навколо місцевих координаторів, долучає до якоїсь свідомості волонтерів, які потім гуртуються і хочуть просувати своє місто, хочуть його розвивати, створювати громадські простори, створювати такі зони, де можна збиратися і вільно проводити час, навчатися», – розповів майстер на об’єкті «Громадський простір» Гичун Роман.

Також, учасники “БУРу” розмістили біля Острозької академії розмальований причіп. “Бур-мобіль” проїхав багато міст України.

«БУР-Мобіль – це така майстерня, в якій є інструменти чи засоби, за допомогою яких ми можемо щось майструвати», – розповіла кемп-лідерка табору БУР Світлана Невесенко.

Нагадаємо, вільний простір в Острозі вже намагалися створити минулого року.

Богдан СІМОНОВ