В Острозі “Активна громада” провела захід про публічну політику та врядування

Онлайн-захід “Публічна політика та врядування в громаді” пройшов 26 березня. Його організувала Всеукраїнська ініціатива “Активна громада” на базі Острозької міської територіальної громади.

Раніше “Активна громада” презентувала карту розвитку Острозької ОТГ. Карта розвитку – це список цілей для громади, зроблений на основі голосування самими жителями громади. Розглянути карту можна за посиланням.

На заході говорили про поняття хорошого врядування та його принципи, публічну політику та проблему політики.

Комунікаційний координатор “Активної громади” Рівного Святослав Попович зауважив, що в Острозькій громаді є проблеми з комунікацією місцевих жителів з місцевою владою:

Коли містяни знають про якісь свої проблеми, проте не говорять про них, бояться говорити або думають, що для місцевої влади ці проблеми є очевидними, але це не є так. Про проблеми варто говорити завжди, тому що є таке золоте правило: якщо про проблему не говорять — значить її не існує“. 

Також на заході говорили про Карту розвитку громади. Зокрема, координаторка ініціативи Наталія Головач зауважила, що перед виборами міського голови Острога Юрій Ягодка також підписував Карту розвитку та Декларацію з власними доповненнями та роз’ясненнями.

Деталі про Карту розвитку та Декларацію, яку підписав міський голова Юрій Ягодка за посиланням.