Реєстрація на сайті використання публічних коштів: Острозький район “пасе задніх”

Острозький район найменше представлений на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів “E-Data” в області. Про це повідомила представниця сервісу відкритих даних “E-Data” Анастасія Розлуцька на тренінгу для розпорядників та одержувачів коштів, державних та комунальних підприємств, цільових фондів у Рівному.

Завтра ми маємо ще тренінг в Острозькому районі, оскільки там найнижча реєстрація в області. Поговоримо не тільки про «E-Data», але й про нові інструменти”, – зазначила вона для ЧаРівне.

Справді, із 57 службових кабінетів Острожчини зареєстровані у базі “E-data” тільки 8 (14%). Найкращі показники у міста Вараш – із 53 зареєстровані 45.

Представники сервісу відкритих даних “E-data” 16 березня провели в Острозі тренінг, у якому взяли участь бухгалтери державних підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

Організатори сподіваються, що результатом таких семінарів стане збільшення реєстрації на порталі.

Довідка: на сайті “Е-Data” зазначено, що це “офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея “Прозорого бюджету“.

Фото: Є-data